Emek Bilgisayar

Fiyat Politikamız

Veri kurtarma konusunda analiz öncesi kesin bir fiyatlandırma yapmak çok zordur.  Problemin türü, çalışma sırasında kullanılan malzeme, yapılacak çalışma için gerekli özel yazılım ve donanımlar, işin zorluk derecesi fiyatı belirleyen en önemli unsurlardır.

Fiyatlandırma Yöntemimiz

Analiz işlemi sonrasında belirlediğimiz veri kurtarma işlemi ücreti, içeriğin boyutuna veya içerik değerine bağlı değildir.Ücretin belirlenmesinde üç önemli parametre göze alınarak tespit yapılır.

1-Laboratuar ortamında yapılacak çalışmalarda kullanılacak malzemeler ve diğer masraflar; Cihaza uygun mekanik detay parçaların temini ve kullanılacak low level firmware maliyetleri.

2-Yapılacak çalışmanın süresi ve kullanılan insan kaynağı.

3-Problemin türü ve zorluk derecesi;Arızanın Mantıksal veya donanım kaynaklı olması, problem çözümü için kullanılacak donanımlar

Veri Kurtarma Hizmet Ücretleri

veri kurtarma fiyat

veri kurtarma hizmetturleri

Data kurtarma Analiz ve Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir. Data kurtarımı yapılamayan durumlarda ücret talep edilmez.

Yukarıdaki hizmet ücretlerine  KDV dahil değildir.

Tüm data kurtarma hizmetlerimizde taban fiyatımız 200 $ dır .

Yapılan analiz sonucunda, tespit edilen net hizmet ücreti yapılacak kurtarma işlemi öncesinde size bildirilir, onayınız sonrası kurtarma işlemi yapılarak datalarınız size teslim edilir.

Geçmiş yıllarda yapılan kurtarma çalışmalarında ortaya çıkan fiyat oranlarımız;

%70’i 200$ – 600$ arası, %20 600$ – 800$ arası, %10 >800$ ‘dır. 

Bazı vakalar da; Ağır hasarlı diskler (Yanmış, Su baskını vb ..) , yanlış yapılan müdahaleler,  RAID yapılar ve veritabanı problemleri gibi durumlarda fiyatlandırma daha yüksek olabilir.