Emek Bilgisayar

USB Flash Disk Veri Kurtarma

Bozuk veya hasarlı USB flash belleklerinizden veri kurtarma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

USB Flash sürücüler ucuz, hızlı taşınabilir veri depolama araçları olduğu için, öğrenciler, bireysel ve iş adamları tarafından günlük hayatta kullanılmaktadır. Harika icatlar olmalarına rağmen tasarımlarının eksikliğinden ve düşük kaliteli malzeme kullanımından dolayı yüksek hata oranına sahiptirler.

Biz, hasarlı veya bir donanım problemi nedeniyle zarar görmüş USB belleklerden veri kurtarma işlemlerinde Türkiye de en iyi performansa sahip şirketlerden biriyiz. Birçok marka ve model USB belleklerden yüksek başarı oranıyla veri kurtarma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

USB Chip Damage

 

Aynı zamanda silinmiş dosyaları, silinmiş flash disklerdeki dosyaları ve hatalı olmayan ancak erişilemez olarak görünen veya sistem problemleri nedeniyle ulaşılamayan verileri de kurtarabiliyoruz.

Yazılım Problemleri Donanım Problemleri
USB bellek tanımlanır ancak dosyalarınızı göremezsiniz. Bilgisayar tarafından tanınmama
Bozuk dosya sistemi Güç ışığının yanmaması (Güç ışığı mevcutsa)
Güç ışığının yanmaması (Güç ışığı mevcutsa) Işığın yanması ancak bilgisayar tarafından tanınmaması
Kazara formatlama Flash belleğin tanınması ancak boyutunun 0 mb veya 2 TB gibi yanlış görünmesi
Erişilemeyen ancak bilgisayar tarafından görülen sürücüler USB portunuzda güç dalgalanması yaratması
Virüs Problemleri Tanınmayan donanım uyarısı vermesi
Sürücü tanınır ancak boş görünür. Kırık USB ucu

 

Önemli : Eğer USB belleğinizde herhangi bir problem varsa, kullanmayı bırakın. USB belleğinizi tekrar kullanmadan bizimle iletişime geçmeniz verilerinizi kurtarma şansınızı arttıracaktır.

USB belleğinizde yazılım veya donanım problemi varsa, Ücretsiz Değerlendirme ile 24 saat içerisinde bunu belirliyoruz. Eğer herhangi bir veriyi kurtaramazsak sizden ücret almıyoruz. Eğer sadece bazı verilerinize ulaşa bildiysek , bu verileri kontrol etmenizi sağlıyoruz. Sonuçtan mutlu olursanız bize ödeme yapıyorsunuz.

Donanım hatası olan bir USB bellek için, yoğun emek harcayarak saatlerce çalışmak gereklidir. Bu servisi sadece çok önemli bilgiler söz konusuysa tavsiye ediyoruz. Bu işlemde USB belleğin kasası çıkarıldıktan sonra, hafıza çipleri elektronik kart üzerinden ayrılır ve üzerindeki ham veri bir başka dosyaya kopyalanır.

   

Hafıza çiplerindeki ham veri kopyalandıktan sonra, üzerindeki bilgiler belirli bir model USB belleğe aktarılır. Bu işlem cihaz üzerindeki garanti koşullarını sona erdirecektir. Bu işlem sadece belirli bir model için geçerli değildir. Herhangi bir marka, model veya bellek boyutu farkı olmadan tüm cihazlarla çalışabilmekteyiz. Bazı durumlarda gerçekten elektronik devreyi onardıktan sonra aşağıda tahmini olarak verilen sürelerden daha çabuk olarak verilerinizi kurtarmaktayız.